„Kino za Trzy Zeta” – Debiuty Polskie

10 maja  o godzinie 19. 00 GOK Sokół zaprasza  do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na kolejne spotkanie z cyklu „Kino za trzy zeta” – Debiuty Polskie. Filmy, które będziemy prezentować to produkcje krótkometrażowe, stworzone w ramach programu „30 Minut”, nad którym patronat objęło Studio Munka. Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będziemy prezentować dwa filmy.

W programie:
„Psubrat” w reżyserii Marii Zbąskiej, będący luźną adaptacją opowiadania Etgara Kereta "Dziewczyna Corbiego”. To przewrotna Opowieść Wigilijna z polskim blokowiskiem w tle. Panabi to kilkunastoletni chłopiec mieszkający na warszawskim osiedlu, na którym rządzi Bocian. Bocian to największy bandyta i, jak to zwykle bywa, ma najładniejszą dziewczynę. Pech chce, że…… Obsada: Rafał Garnecki, Marek Kossakowski, Agnieszka Krukówna, Andrzej Chyra, Krzysztof Skonieczny, Mayu Gralińska-Sakai, Nam Bui Ngoc, Piotr Bujnowski, Edward Kalisz, Andrzej Konopka.

 „Chłopcy” w reżyserii Pawła Orwata to przejmująca opowieść o dojrzewaniu zła w człowieku, o ludzkiej naturze i społecznym osamotnieniu. Bohaterami są dwaj nastoletni chłopcy – Michał i Młody, którzy planują morderstwo na przypadkowej osobie i……
Obsada: Łukasz Simlat, Tomasz Adamski, Marek Zawadzki, Ewa Kaim, Mirosława Żak, Martyna Kowalik.

Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.