Acid Drinkers - KONCERT ODWOŁANY

INFORMUJEMY, ŻE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH KONCERT ZOSTAJE ODWOŁANY.
Prosimy o kontakt w sprawie zwrotu biletów.

Gminny Ośrodek Kultury Sokół  zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Acid Drinkers. Koncert odbędzie się 11 czerwca o godzinie 19:00.
Bilety w cenie 45,00 zł (przedsprzedaż) oraz 50,00 przed koncertem dostępne są w GOK Sokół, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) - zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały  będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 24 lat. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów.
Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny.

Titus – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru.
Popcorn – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych  wirtuozów gitary wśród słowian.
Ślimak – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce.
Jankiel – gitarzysta – muzyczny geniusz, w zespole od 5 lat.

Acid Drinkers mają na koncie 16 płyt. Ostatnia płyta zespołu „25 Cents For a Riff” została wydana jesienią 2014 i została określona, jako powrót zespołu do klasycznego grania