Mój przyjaciel pies - spektakl dla najmłodszych

Spektakl teatru Teatryle to pełne humoru przedstawienie dla dzieci od trzech lat.
W głębi lasu Troskliwy Tata Niedźwiedź przygotowuje swemu synkowi jajecznicę. Brak zgodnej z przepisem liczby jaj wywołuje całą lawinę zdarzeń. Mały Miś w drodze po brakujące jajko spotyka bezdomnego Psa. Tata stanowczo odmawia przyjęcia go pod swój dach. Jajecznica spada na ziemię. Nawet ocalałe jajko płata figla i nie staje się dla misiów kolacją. Wreszcie pojawia się podstępny Lis, wprowadzając wielkie zamieszanie. Wszystko jednak kończy się szczęśliwie! Przyjaźń zwycięża!

reżyseria: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy, występują: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy, czas trwania: 50 minut

Zapraszamy 9 marca o godzinie 17:00 do Klubu „Jutrzenka” w Kicinie oraz
10 marca o godzinie 16:00 do Klubu „Kogucik” w Potaszach.
Cena biletu to 5,00 zł / 1 osoba.

Organizatorami wydarzeń są Sołectwo Bolechówko-Potasze, Sołectwo Kliny-Mielno oraz GOK Sokół. Mecenat – Gmina Czerwonak.