Narodowy Dzień Pamięci Żołnierza Wyklętego

Wójt Gminy Czerwonak oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zapraszają na koncert Lecha Makowieckiego. Będzie to koncert upamiętniający Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Odbędzie się on 24 lutego  się o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Lech Makowiecki - bard, autor, kompozytor, scenarzysta, felietonista. Lider zespołu Zayazd, admirator Mickiewicza (płyta „Zayazd U Mistrza Adama"). Fan Józefa Piłsudskiego i Jana Pawła II. Sformatowany na polską tradycję, kulturę i edukację historyczną młodego pokolenia przez szlachetnie pojmowaną rozrywkę (autorskie płyty: "Katyń 1940", "Patriotyzm", "Obudź się, Polsko" oraz tomiki wierszy: „Pro publico bono" i "ja tu zostaję").

Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz w informacji Urzędu Gminy (hol na parterze).