"Ciocia Jadzia" spektakl dla najmłodszych

TEATR FUZJA „Ciocia Jadzia”, Eliza Piotrowska

26 lutego pierwszy spektakl o godzinie 12:00 oraz drugi o 16:00, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Ciocia Jadzia to ciocia, o jakiej marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić. Ciocia Jadzia to ciepły, pełny humoru i zaskakujący spektakl, w którym zobaczymy prócz tytułowej bohaterki inne barwne postaci jak Pelagia Rzepa, Stefan Salceson czy Genek Powsinoga.
„Ciocia Jadzia jest siostrą mojego tatusia. Nie wiem, jak jednocześnie można być siostrą i ciocią, ale chyba można. W każdym razie cioci Jadzi się udaje. Ciocia Jadzia jest taka duża, że nie wiadomo gdzie się zaczyna, a gdzie kończy. Trochę jak deszczowa chmura. Tylko, że deszczowej chmury można się przestraszyć, a cioci Jadzi nie, bo zawsze jest zadowolona i uśmiechnięta.”
Autorzy: Anna Rozmianiec, Tomasz Rozmianiec, Jakub Woźniak, Artur Sosen Klimaszewski, Ewa Wawrow.
Produkcja: Teatr Fuzja, Wydawnictwo Media Rodzina, Estrada Poznańska.
Zdjęcia: Piotr Bedliński I W Kadrze

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia. Trwa 50 minut.
Bilety w cenie 15,00 zł do nabycia w GOK „Sokół”, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, na www.bilety24.pl