"Szydełkowa Szopka Babci Klary” – spektakl dla najmłodszych.

Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek – wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza najmłodszych na spektakl Teatru Małe Mi – Wędrowny Teatr Lalek „Szydełkowa Szopka Babci Klary” 4 grudnia o godzinie 12:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia i trwa 45 minut.

Bilety w cenie 15,00 zł dziecko i 15,00 zł dorosły można kupować w GOK „Sokół”, CKiR w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl