Projekt muzyczny - zapraszamy do udziału

WARSZTATY I KONCERT "KTÓRĘDY DO NIEPODLEGŁEJ ?"

W dniach 4 oraz od 7 do 10 listopada zapraszamy śpiewającą młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na warsztaty wokalne do nowej sali Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. W czasie warsztatów prowadzonych przez Remigiusza Wojciechowskiego uczestnicy poznają piosenki patriotyczne, żołnierskie i popularne powstałe na początku XX-go stulecia. Będą także mieli okazję do ich artystycznej reinterpretacji bliższej współczesnemu językowi muzycznemu. Odkryją jak różne i niejednokrotnie zaskakujące były muzyczne drogi prowadzące do odzyskania niepodległości. Dowiedzą się też jakie możliwości drzemią w głosie ludzkim.

W tej muzycznej podróży warsztatowiczom towarzyszyć będą zawodowi muzycy a całość przedsięwzięcia zwieńczy koncert, planowany na czwartek 10 listopada na godzinę 19-tą. Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się w piątek 4 listopada o godz. 17-tej.

Zapisów można dokonywać w siedzibie GOK "Sokół", telefonicznie bądź mailowo na adres remigiusz@gok-sokol.pl.

Bezpłatne wejściówki na koncert będzie można odbierać w GOK „Sokół” oraz w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.