Recital Agnieszki Różańskiej na otwarcie Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach działa od początku września, ale oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się 29 września o godz. 18.00. Z tej okazji w nowoczesnej sali widowiskowej CKiR odbędzie się recital „Pozytywka” Agnieszki Różańskiej.

Dla mieszkańców naszej gminy, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu, przygotowaliśmy bezpłatne wejściówki. Można je odbierać w czterech punktach:

• Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Czerwonak (ul. Źródlana 39, Czerwonak),
  • w GOK „Sokół” (ul. ul. Gdyńska 47, Czerwonak) oraz filiach,
  • biurach GOK „Sokół” w CKiR w Koziegłowach (ul. Piłsudskiego 3a, Koziegłowy),
  • kasach pływalni „Delfin” w Koziegłowach (ul. Piłsudskiego 3, Koziegłowy).

Informacje o recitalu „Pozytywka” z www.agnieszkarozanska.pl

"Pozytywka" pełna piosenek które lubimy, piosenek z przymrużeniem oka, piosenek przy których odpoczywamy, przy których chcemy się przytulić do drugiej osoby. To piosenki takich autorów jak Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta, Marian Hemar, Wojciech Młynarski czy Julian Tuwim. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy tylko nakręcić pozytywkę a Ona zacznie tańczyć i śpiewać. Agnieszka Różańska to aktorka o wielu twarzach, a każda piosenka to kilkuminutowy monodram, to historia czyjegoś życia czasami komiczna, często śmieszna, bywa, że nostalgiczna... w każdym razie nie jest nudna.

fot. Archiwum Agnieszki Różańskiej
tekst: KFA UG Czerwonak