Maleo Reggae Rockers - koncert

Kolejna Odsłona Nocy Kościołów Drewnianych – tym razem zapraszamy 24 września do Kicina i Wierzenicy

Związek Międzygminny ,,Puszcza Zielonka”, Gmina Czerwonak,  GOK ,,Sokół” oraz Gmina Swarzędz zapraszają na drugą w tym roku odsłonę Nocy Kościołó Drewnianych na szlaku Kościołów Drewnianych wokół Puszczy Zielonka.

W edycji wrześniowej przygotowaliśmy dla Państwa dwa kolejne, wyjątkowe muzyczne spotkania ze znanymi artystami.

Już 24 września (sobota) o godz. 18.00 przy kościele w Kicinie odbędzie się plenerowy koncert zespołu Maleo Reggae Rockers - polskiego zespołu założonego w 1997 roku przez Dariusza "Maleo" Malejonka, grającego pulsujące reggae. Darek Malejonek jest także współtwórcą projektów 2 Tm 2,3 (Tymoteusz) oraz Arka Noego.  To kulturalne wydarzenie jest również częścią tegorocznych obchodów 700 lecia wsi Kicin.

Po Kicińskim koncercie, w drewnianym kościele w pobliskiej Wierzenicy, o godz. 20:30 zagra Krzysztof Antkowiak, znany szerokiej publiczności od dawna. Zadebiutował jako pięcioletnie dziecko, później odnosił sukcesy artystyczne na polskich i zagranicznych estradach. Koncert w Wierzenicy będzie jednak wyjątkowy. Krzysztof Antkowiak pokaże nam swoje nowe muzyczne oblicze. Jest w nim miejsce na głęboką, prawdziwą duchowość.

Wstęp na obydwa koncerty jest bezpłatny.

W trakcie wieczoru zaplanowano także zwiedzanie drewnianych świątyń w towarzystwie księdza lub regionalisty. Zwiedzanie możliwe będzie pół godziny przed i po każdym z koncertów.

Już dziś serdecznie zapraszamy.

Szczegóły na stronie: www.turystyka.puszcza-zielonka.pl
 

Izabela Paprzycka