Wieczór z Joanną Bartel w Koziegłowach

Gminny Ośrodek Kultury „ Sokół” zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy i dowcipu na pełne humoru spotkanie z Joanną Bartel. Występ ten to świetna okazja aby zobaczyć na własne oczy jak artystka potrafi rozśmieszać widzów do łez.

Joanna Bartel to znana z niezwykłego poczucia humoru i uwielbiana przez wszystkich artystka kabaretowa. Podbiła serca widzów swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Potrafi żartować ze wszystkiego. Ma takie nieograniczone pokłady siły komicznej i energii twórczej, że przyciąga do siebie jak magnes szeroką publiczność wywołując uśmiech na twarzach przez co wciąga ich do wesołej i aktywnej zabawy. Jest również świetną aktorką, pojawia się od czasu do czasu, lecz nie za często w filmach. W 2005 roku zagrała w filmie fabularnym "Skazany na blusea", który był biografią znanego muzyka Ryszarda Riedla, a Joanna zagrała jego matkę. Wcześniej były filmy: 1987 "Sławna jak Sarajewo", 1986 "Komedianci z wczorajszej ulicy", 1982 "Alice", 1981 "Białe tango". Jak do tej pory jej największą filmową kreacją jest rola Andzi Dworniok w komediowym serialu TVP2 "Święta wojna" emitowanym nieprzerwanie od 1999 roku.

Zapraszamy na występ, który odbędzie się 2 października  o godzinie 19.00 w  Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Bilety w cenie 30,00 zł dostępne są w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach (od 1 września) oraz w Gminnym Ośrodku Kultury „Sokół” w Czerwonaku.

Organizatorem spotkania jest Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”
Mecenasem jest Gmina Czerwonak