Pożegnanie Lata

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza na imprezę plenerową - Pożegnania Lata, która odbędzie się w dniu 27 sierpnia br. na placu za firmą ElCab w Bolechowie.

W programie imprezy znajdzie się wiele atrakcji dla całej rodziny, a na scenie pojawi się zespół Mega Dance który ma w swoim repertuarze przeboje znane prawie wszystkim.
Zespół powstał w 1998 r. w Białymstoku jako grupa muzyczna wykonująca muzykę disco polo. We wrześniu 2000 r. ukazała się debiutancka płyta zespołu, na której znalazło się wiele rytmicznych utworów, a wśród nich wielki przebój muzyki tanecznej "Ewa odeszła". Rok 2002 przyniósł kolejny materiał pt. "Senne oczy". Z tej płyty pochodzą m.in. tytułowy utwór "Senne oczy", a także "Magda", "Nie jestem sam" oraz kolejny wielki przebój "W dyskotece". Po długiej przerwie, w kwietniu 2005 r. ukazała się trzecie płyta "Puste słowa". Znalazły się na niej takie utwory jak: "Chodź bliżej", "Zapomnij", "Bawmy się", "Elvis", "Puste słowa" oraz kolejny super przebój "Powiedz czemu trudno tak".

Oczywiście nie zabraknie humoru i dowcipu i tu zaprezentuje się  znany od wielu już lat kabaret Koń Polski.
Kabaret występuje już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru, I miejsce Festiwalu Osobliwości Kabaretowych FOKA w Warszawie, nagroda II Programu Telewizji Polskiej na Famie w Świnoujściu i wiele, wiele innych.Kabaret od lat współpracuje z telewizyjną dwójką. Ma na koncie dwa seriale telewizyjne – Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju – Festiwalu Kabaretu w Koszalinie odbywającego się co roku w ostatnią sobotę lipca, transmitowanego na żywo przez telewizyjna dwójkę. Ma na koncie kilkanaście wyjazdów zagranicznych gdzie występował dla polonii. Między innymi bawił publiczność w Nowym Yorku, Chicago, Los Angeles i na Florydzie, występował w Paryżu, Berlinie, Moskwie, i Brukseli. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą.
Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska .

Na zakończenie imprezy zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie tanecznej, poprowadzonej przez Zarana.


Poniżej przedstawiamy Państwu szczegółowy harmonogram imprezy.

17:00               występ Kabaretu Koń Polski
18:30               największe przeboje w wykonaniu zespołu Mega Dance
20:00               zabawa taneczna z Zaranem
00:00               zakończenie imprezy


Mecenasem imprezy jest Gmina Czerwonak.