Eliminacje rejonowe do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

XIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2008

 

Eliminacje Rejonowe:

 

Eliminacje Rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie, 1. czerwca 2008

Jury w składzie: Ewa Halatyn, Ewa Śniady, Ewa Góra zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Lilka Dera z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Lesznie

Michalina Dubisz z Przedszkola nr 15 w Lesznie

Julia Hojna z Przedszkola nr 19 w Lesznie

Ewa Przymus z Przedszkola w Śmiglu

Julia Sobkowiak z Przedszkola w Starym Bojanowie

 

 

Eliminacje Rejonowe w Obornickim Ośrodku Kultury, 1. czerwca 2009

Jury w składzie: Remigiusz Wojciechowski, Marian Żurowski, Katarzyna Wojciechowska zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Jakub Mańczak z Gminnego Przedszkola w Owińskach

Julia Kukuć z Przedszkola nr 73 „zielony Gaik” w Poznaniu

Katarzyna Kasprzyk z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Panko w Gnieźnie

Ola Leśnicka z Przedszkola nr 1 „Bajeczka” w Obornikach Wlkp.

Anna Bąk z Przedszkola nr 117 w Poznaniu

 

 

Eliminacje Rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Kaliszu

Jury w składzie: Robert Kowalski, Anna Kaczmarek, Paweł Jędraszak zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Natalia Brzezińska z Publicznego Przedszkola nr 16 w Kaliszu

Iza Kasprzak z Przedszkola nr 3 w Pleszewie

Weronika Bartoszek z Publicznego Przedszkola w Opatówku

Martyna Orszulak z Przedszkola w Grabiu

Natalia Gadomska z z Przedszkola w Cekowie Kolonii

 

 

Eliminacje Rejonowe w Konińskim Domu Kultury, 16. maja 2008

Jury w składzie: Joanna Szalbierz, Ireneusz Ryś, Ryszard Piotrowski zakwalifikowało do finału następujące dzieci

Weronika Radziecka z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Zagórowie

Zuzia Stawska z Przedszkola nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy

Aleksandra Piechocka z Przedszkola w Skulsku

Alicja Laskowska z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole

Anna Pasik z Gminnego Przedszkola w Brudzewie

 

 

Eliminacje Rejonowe w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance, 20. maja 2008

Jury w składzie: Karol Urbanek, Krystyna Pempera, Remigiusz Wojciechowski zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Wiktoria Korbal z Przedszkola w Łęknie

Ola Maćkowiak z Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance

Gabriela Zajda z Przedszkola nr 2 w Czarnkowie

Paulina Prelwic z Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance

Zuzanna Bućkowska z Przedszkola w Krzyżu Wlkp.