Styczniowy piątek w muzeum

W piątek, 15 stycznia o godz.18.00 będziemy mieli okazję obejrzeć wystawę  jakiej w Poznaniu jeszcze nie było. Wystawa  prezentowana jest w Centrum Kultury „Zamek” i nosi tytuł „Malarze Normandii”.
Wśród 80 prac są obrazy takich twórców jak Delacroix, Courbeta, Renoira, Moneta, Corota i wielu innych, których dziś uważamy za prekursorów i twórców zupełnie nowego kierunku w sztuce – impresjonizmu. Wystawa w CK Zamek jest jedyną okazją by zobaczyć te obrazy w Polsce, a uczestnicy naszego spotkania zrobią to pod opieką przewodnika.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to cena biletu na wystawę: bilet normalny 18 zł, ulgowy 14, grupowy 10 (jeśli zbierzemy więcej niż 15 osób).

Spotykamy się w holu głównym Zamku na kwadrans przed wykładem.

Prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr tel. 61 6460 839 (Klub Kogucik) lub na adres mailowy: olga@gok-sokol.pl.