Biesiada Czerwonacka, Kiermasz Świąteczny

Gminny Ośrodek Kultury Sokół już po raz czwarty organizuje Kiermasz Świąteczny połączony z Biesiadą Czerwonacką.

13 grudnia od godziny 14:00 Hala Akwen w Czerwonaku zamieni się w tętniący Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na kiermaszu zaprezentują się artyści z Czerwonaka, Poznania i okolic. Kiermasz to ponad 20 wystawców - każdy z innym asortymentem - będzie można obejrzeć oraz zakupić produkty rękodzielnicze i artystyczne. Zaprezentują się tam osoby tworzące przedmioty zdobione techniką decoupage, artyści tworzący witraże i szklaną biżuterię, malujący obrazy, tworzący przepiękne ikony, artystyczne bombki, biżuterię, a także ubrania.

O świąteczną atmosferę zadbają zaproszone zespoły śpiewacze, które zaprezentują się w czasie trwania Biesiady. Na zaproszenie zespołu Retro Cafe pojawią się zespoły śpiewacze z terenu gminy Czerwonak oraz z gmin ościennych.

14:00 - otwarcie KIERMASZU,

15:00 - rozpoczęcie BIESIADY,

15:15 - prezentacja zespołów śpiewaczych z terenu gminy Czerwonak

oraz zaproszonych gości z gmin ościennych,

18:30 - koncert gwiazdy przeglądu - Mariusza Kalagi,

20:00 - ogłoszenie wyników plebiscytu i zakończenie BIESIADY.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku, a współorganizatorem Centrum Rozwoju i Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku. Mecenat - Gmina Czerwonak