Akcja Choinka

15 grudnia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami Na Akcję Choinka, która odbędzie się aż w pięciu miejscowościach!
Spotkania odbędą się:
- w Kicinie (park przy ul. Wodnej) o godz. 15:30,
- w Czerwonaku w GOK Sokół o godz. 16:00, o 16:30 rozpocznie się spektakl,
- na os. 40-lecia (przy Gminnej Bibliotece Publicznej) o godz. 17:00,
- w Bolechowie-Osiedlu (skrzyżowanie ulic Poznańskiej i Obornickiej) o godz. 17:30.

W każdym z tych miejsc zaplanowano świąteczny program dl adzieci, spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką, ubieranie i uroczyste zapalanie choinek, a dla najmłodszych słodkie upominki.
Ponadto harcerze ZHP Hufiec Czerwonak przywiozą ze sobą światełko betlejemskie, które bedzie można zabrać do domu (prosimy o przyniesienie świeczek).

Do GOK Sokół zapraszamy nie tylko na strojenie choinki, ale również na niezwykły spektakl!
A jeśli Święty Mikołaj nie zmieści się w kominie? A jeśli nie byłem grzeczny? A jeśli nie będzie 12 potraw? A jeśli pierwsza gwiazdka nie wzejdzie? A jeśli nie ubierzemy choinki?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź właśnie TU! Teatr Fuzja pragnie przedstawić drugą część spektaklu „OKRYWCY” pt. „Takich świąt jeszcze nie było”. Kontynuacja przygód arcyzabawnego rodzeństwa Zyzi i Dyzia. Wspólnie z bohaterami dzieci odkryją Święta Bożego Narodzenia na nowo !!

Pełen wartkiej akcji, śmiesznych dialogów i zabawnych piosenek spektakl zabierze wszystkich w świat Świętego Mikołaja, latających, zbuntowanych reniferów i mnóstwa prezentów. Dzieci wspólnie z bohaterami napiszą największy na świecie list do Św. Mikołaja i dowiedzą się, że magia świąt to nie tylko prezenty i choinka, ale przede wszystkim rodzina i przyjaciele.
Twórcami spektaklu są: Anna Rozmianiec, Jakub Woźniak, Tomasz Rozmianiec, Artur Sosen Klimaszewski