Biesiada Czerwonacka

Biesiada Czerwonacka to spotkanie muzyczne, które odbędzie się 14 grudnia na sali CRKF Akwen w Czerwonaku.
Dzięki niemu widzowie-słuchacze będą mogli się przenieść w nieco odleglejszą przeszłośc. Na zaproszenie zespołu Retro Cafe pojawią się zespoły śpiewacze z terenu gminy Czerwonak oraz z gmin ościennych.
Wystąpią dla nas Zespół Śpiewaczy „Chojanki” – działający przy Wronieckim Ośrodku Kultury, Chór „Betlejemka” działający przy Domu Dziennego Pobytu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach. Zespół Wokalny „Kaźmierzanka” z Ośrodka Kultury w Kaźmierzu, oraz  zespoły z terenu gminy Czerwonak: Zespół „Z Nadwarciańskich Łąk”, Zespół „Kwiaty Polskie”, Zespół „Kwiat Jesieni” oraz Zespół „Ave”.
Biesiada połaczona będzie z Kiermaszem Świątecznym

14:00 – rozpoczęcie Kiermaszu
15:00 - prezentacja zespołów śpiewaczych,
18:00 - konkurs na najciekawsze wykonanie piosenki zimowej lub świątecznej,
19:00 - koncert gościa przeglądu zespołu Jan Boys,
20:30 - ogłoszenie wyników plebiscytu i zakończenie Biesiady.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku, a współorganizatorem Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku.
Mecenat nad impreza sprawuje Gmina Czerwonak.