Skansen Teatralny Zaprasza

10 marca o godzinie 18:00 Skansen Teatralny wystąpi w Hali Sportowej Herkules przy Gimnazjum w Borowie ze spektaklem „Siedem dni z życia kobiety”, który został przygotowany na podstawie tekstów Stefanii Grodzieńskiej oraz Doroty Garczarek, w reżyserii Anny Rozmianiec.
Organizatorem spotkania jest Centrum Kultury Czempiń.

Natomiast 18 marca o godzinie 17:00 spektakl zostanie zaprezentowany w ramach spotkań Klubu Seniora Raszyn. Organizatorem jest Klub Osiedlowy Raszyn Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu.

„Siedem dni z życia kobiety” to zbiór siedmiu scen, pokazujących różnego rodzaju absurdalne sytuacje, problemy, dotyczące zarówno płci żeńskiej, jak i relacji damsko-męskich. Scenki takie jak: wizyta u ginekologa, pielgrzymka czy kawiarnia matrymonialna obnażają wady i słabe strony płci pięknej. Aktorki z niebywałym dystansem podchodzą do swoich przywar i w sposób bardzo naturalny kreują postaci teatralne. Atutami spektaklu są: osobowości grających pań oraz duża dawka humoru i energii ubrana w prostą wizje teatralną. Występują: Małgorzata Kościelniak, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Dorota Garczarek.