Warsztaty taneczne dla najmłodszych

Dla zdrowego rozwoju naszych dzieci niezbędny jest ruch. Taniec jest jedną z ciekawszych form ruchu, ponieważ łączy w sobie wiele dodatkowych elementów takich jak: świadomość i koordynacja własnego ciała, wyczucie rytmu, wdzięk, postrzeganie przestrzenne, itp. Dostarczenie dziecku w okresie przedszkolnym możliwości sprawdzenia się w różnorodnych formach ruchowych daje szansę wychwycenia przez rodzica predyspozycji malucha do świadomego wyboru ścieżki rozwoju w przyszłości.

Proponujemy Państwu uczestnictwo w pilotażowych zajęciach tanecznych dla dzieci w wieku 4–6 lat.
Zajęcia poprowadzi Beata Drag – absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz była tancerka Teatru Muzycznego, posiadająca wieloletnią praktykę w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi.

Warsztaty taneczne odbędą się dnia 16 lutego:
–  w Promnicach Klub Iskra, ul Północna 58, godzina 9:00,
–  w Potaszach Klub Kogucik, ul. Lipowa 1, godzina 10:30,
–  w Czerwonaku Gminny Ośrodek Kultury Sokół, ul Gdyńska 47, godzina 12:00.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 15 zł. Prosimy o zgłoszenia chęci udziału w zajęciach pod numerem telefonu 61 812 63 41 (po godzinie 15), oraz na adres e-mail m.kubska@gok-sokol.pl.