Skansen Teatralny "Siedemdziesiąt"

7 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sokół  wszystkich zainteresowanych teatrem i literaturą na spektakl „Siedemdziesiąt” w wykonaniu Skansenu Teatralnego.

Kim lub czym jest Stara Kobieta? W tej postaci spotykają się wszystkie kobiece role. Stara Kobieta jest symbolem życia, trwania i przemijania. W spektaklu „Siedemdziesiąt” spotyka się sześć aktorek, które tworząc zwielokrotnioną bohaterkę, próbują w prostych codziennych czynnościach wykrzyczeć swoje indywidualne pragnienia,  próbują nazwać niespełnione marzenia i oczekiwania. Doświadczone życiowo kobiety, mierząc się z utworem Różewicza, tworzą świat teatru emocji i wzruszeń i oczyszczają się z własnych bolesności.

Reżyseria: Anna Rozmianiec
Scenariusz na podstawie tekstu „Stara Kobieta wysiaduje” Tadeusza Różewicza
Występują: Małgorzata Kościelniak, Dorota Garczarek, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Dorota Wasilewska oraz Ewa Jachczyk.