Spotkania ze sztuką w Klubie Kogucik

Zwracamy się do wszystkich pragnących poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę o sztuce, do tych którzy żałują, że właśnie skończyła się jakaś interesująca wystawa, a im nie udało się na nią wybrać, do tych, którym nie jest łatwo przekroczyć próg galerii i nieśmiało wystawione w niej dzieła podziwiają zza szyby.
Do nastolatków, osób dorosłych i tych najbardziej dorosłych! Szanowni Państwo! Nie jesteście sami! Z całą pewnością jest nas wielu!

Dlatego proponujmy wspólne wyjazdy do galerii i muzeów oraz piątkowe comiesięczne spotkania w Klubie Kogucik w Potaszach.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 26 października o godzinie 18 00 w hallu Muzeum Narodowego w Poznaniu. Będziemy zwiedzać ekspozycję z przewodnikiem, realizując temat „Jak patrzeć na dzieło sztuki?”.

Koszt zajęć to cena biletu do muzeum (12 zł – bilet normalny, 8 zł – bilet ulgowy) oraz 5 zł opłaty za lekcję muzealną.
Dojazd do muzeum we własnym zakresie, istnieje oczywiście możliwość wyjazdu wspólnego. W związku z tym wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najwcześniejszy kontakt na adres: olga@gok-sokol.pl lub pod numerem telefonu do Klubu Kogucik 61 812 37 67.

Czekamy na odzew!