XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

8 STYCZNIA, zapraszamy na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główna część imprezy odbędzie się w Czerwonaku
w hali CRKF Akwen. Startujemy o 15:30. A oto szczegółowy program:

15:30 rozpoczęcie imprezy
15:40 występ dzieci z przedszkola w Czerwonaku
16:00 Szkoła Tańca Moniki Pyś
16:05 Orkiestrowa Lista Przebojów, śpiewają soliści GOK Sokół
16:25 Szkoła Tańca Moniki Pyś
16:30 Brozi Magic Show
17:30 Szkoła Tańca Moniki Pyś
17:35 Orkiestowa Akcja Zespołu Teatralnego Zwierciadło
17:45 spotkanie z Piotrem Rejsem
18:05 Tort Orkiestrowy Harcerskiej Ferajny
18:15 Orkiestrowa Lista Przebojów, śpiewają soliści GOK Sokół
19:00 Orkiestrowa Lista Przebojów, śpiewa zespół Audiosphera
20:00 światełko do nieba

Ponadto w trakcie trwania imprezy zapraszamy do Wielkiego Salonu Gier oraz Orkiestrowej Cukierni. Zapewniamy ciekawe i emocjonujące spędzenie czasu, a odpoczynek przy domowym (wypieki mieszkańców) cieście.

Zapraszamy również:
9:00–16:00 na badania mammograficzne, które będą przeprowadzane na parkingu przed CRKF Akwen w godzinach (istnieje konieczność wcześniejszej rejestracji)

10:00 – 14:00 do Klubu Iskra w Promnicach (na rodzinnym spotkaniu dzieci oraz dorośli będą mogli zobaczyć spektakl „To Ja, Szachrajka” Teatru Pompon z GOK Sokół, wspólnie pośpiewać największe przeboje muzyki dziecięcej oraz uczestniczyć w wielu atrakcyjnych konkursach zimowych. Finałem spotkania będzie wspólne stworzenie największego bałwana śniegowego w Gminie)

10:00 – 14:00 na pływalnię Delfin w Koziegłowach (akcja 100 Basenów Płynie z Pompą prowadzona pod patronatem Ministerstwa Sportu. Tego dnia na stu pływalniach w Polsce zorganizowana zostanie sztafeta pływacka, do pokonania będzie 20 km, uczestnikiem sztafety może zostać każdy kto umie pływać i swoją postawą chce wesprzeć naszą inicjatywę. Każdy pływak otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w sztafecie.)

15:00 – 20:00 do Gimnazjum w Koziegłowach (koncerty, gry i zabawy)

Oczywiście Ne terenie całej gminy będzie można spotkać wolontariuszy.
W tym roku Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli zbieramy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych
z cukrzycą.

Organizator imprezy: Gminny Ośrodek Kultury Sokół

Współorganizatorzy: CRKF Akwen, ZHP Czerwonak Gimnazjum w Czerwonaku, Gimnazjum w Koziegłowach, Gimnazjum w Bolechowie, Broker Sound, Bar Olimpijczyk

Mecenat :Urząd Gminy w Czerwonaku.