II Kiermasz Sztuki, I Artystyczne RETROspekcje

26 listopada zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Rozwoju i Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku na II Kiermasz Sztuki i na I spotkanie z cyklu Artystyczne RETROspekcje.

Na II Kiermaszu Sztuki będzie można obejrzeć oraz zakupić produkty rękodzielnicze i artystyczne wykonywane przez mieszkańców gminy i okolic. Zaprezentują się tam osoby tworzące przedmioty zdobione techniką decoupage, artyści tworzący witraże i szklaną biżuterię, malujący obrazy, tworzący przepiękne ikony, artystyczne bombki, biżuterię.
Kiermasz zacznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 17:00

Artystyczne RETROspekcje to spotkanie muzyczne, dzięki któremu widzowie-słuchacze będą mogli się przenieść w dawne czasy. Na zaproszenie zespołu RETRO CAFE pojawią się zespoły śpiewacze z terenu gminy Czerwonak oraz z gmin ościennych. Prócz występów muzycznych, będzie również okazja zobaczyć Grupę Integracyjno-Taneczną działającą przy Klubie Seniora w Owińskach oraz Skansen Teatralny z GOK Sokół w Czerwonaku ze specjalnie przygotowanym na tę okazję programem kabaretowym.

11:00 – otwarcie KIERMASZU SZTUKI
12:00 – występ zespołu KWIAT JESIENI (Czerwonak)
12:20 – występ zespołu GOŚLIŃSKIE CHABRY (Murowana Goślina)
12:35 - występ zespołu Z NADWARCIAŃSKICH ŁĄK (Owińska)