Powiatowy Konkurs Recytatorski "Jesienna Zaduma"

Powiatowy Konkurs Młodych Recytatorów Jesienna Zaduma

Kto recytuje, ten nie żałuje!
W jesiennym niebie,
Scena czeka na Ciebie.

Miło nam poinformować, że gminne eliminacje do XVIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Jesienna Zaduma” odbęda się 14 listopada o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrdoku Kultury "Sokół" w Czerwonaku.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 8 listopada na adres:
Gminny Ośrodek Kultury "Sokół", ul. Gdyńska 47, 62-004 Czerwonak.

Finał naszego konkursu odbędzie się 28 listopada o godzinie 10:00 również w sali GOK "Sokół". Gminy partnerskie zapraszamy do składania zgłoszeń do 22 listopada.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Konkurs Młodych Recytatorów gości w naszym ośrodku od dawna – mamy już za sobą XVII edycji.
Konkursu ma przybliżać uczestnikom dorobek polskich poetów i prozaików, kreować wrażliwość artystyczną oraz doskonalić warsztat recytatorski.
Do Konkursu zapraszani są uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów. Jury, oceniając młodych recytatorów, bierze pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, interpretację, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

GMINY UCZESTNICZĄCE:

Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne.