21 stycznia zapraszamy na spektakl - Skansen Teatralny

21 stycznia o godzinie 19:00 zapraszamy do Sali GOK Sokół w Czerwonaku na kolejny spektakl Skansenu Teatralnego "Siedem dni z życia kobiety".

„Siedem dni z życia kobiety” - zbiór siedmiu scen, pokazujących różnego rodzaju absurdalne sytuacje, problemy, dotyczące zarówno płci żeńskiej, jak i relacji damsko-męskich. Scenki takie jak: wizyta u ginekologa, pielgrzymka czy kawiarnia matrymonialna obnażają wady i słabe strony płci pięknej. Aktorki z niebywałym dystansem podchodzą do swoich przywar i w sposób bardzo naturalny kreują postaci teatralne. Atutami spektaklu są: osobowości grających pań oraz duża dawka humoru i energii ubrana w prostą wizje teatralną.

Spektakl w wykonaniu grupy Skansen Teatralny (Małgorzata Kościelniak, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Dorota Garczarek) powstał  na podstawie tekstów Stefanii Grodzieńskiej i Doroty Garczarek. reżyseria: Anna Rozmianiec,

czas trwania 45 min,
premiera 26 marca 2010 roku.