Eliminacje Rejonowe Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

Eliminacje Rejonowe do XII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2007

 

Eliminacje rejonowe w Konińskim Domu Kultury, 24. maja 2007

Jury w składzie: Małgorzata Kazuś, Ireneusz Ryś, Jacek Benn, Ryszard Piotrowski zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Wiktor Sadowski z Przedszkola nr 16 w Koninie

Adrianna Stolarska z Przedszkola nr 5 w Koninie

Marta Kociołek z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Żychlinie

Weronika Matuszak z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wyszynie

Michał Gulczyński z Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie

 

 

Eliminacje rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Kaliszu, 1. czerwca 2007

Jury w składzie: Stanisław Michalski, Adrian Miniarski, Jacek Benn zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Julia Kamieniarczyk z Przedszkola Publicznego w Taczanowie

Gabriela Michalak z Przedszkola Publicznego w Opatówku

Ola Nawrot z Ostrowskiego Centrum Kultury

Szymon Muszyński z Publicznego Przedszkola w Dębnicy

Maria Sołtysiak z Publicznego Przedszkola nr 8 w Ostrowie Wlkp.

 

 

Eliminacje Rejonowe w Miejskim Domu Kultury w Trzciance, 15. maja 2007

Jury zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Paweł Rybak z Przedszkola w Krzyżu

Zosia Maszewska z Przedszkola nr 1 w Czarnkowie

Rozalia Albin z Przedszkola nr 1 w Czarnkowie

Ola Purtak z Przedszkola nr 4 w Trzciance

Paulina Prelwic z Miejskiego Centrum Kultury w Trzciance

 

 

Eliminacje rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie, 1. czerwca 2007

Jury w składzie: Krzysztof Kubiak, Ewa Śniady, Ewa Góra, Remigiusz Wojciechowski zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Lilka Dera z Przedszkola nr 9 w Lesznie

Marysia Zakrzewska z Przedszkola nr 20 w Lesznie

Aleksandra Pomykała z Przedszkola w Lipnie, Oddział Goniembice

Filip Łukaszyk z Przedszkola Samorządowego w Czempiniu

Sebastian Orłowski z Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Rawiczu

 

 

Eliminacje Rejonowe w Gminnym Ośrodku Kultury „Sokół” w Czerwonaku, 27. maja 2007

Jury w składzie: Olga Krause-Matelska, Katarzyna Wojciechowska, Remigiusz Wojciechowski zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Janek Radkiewicz z Przedszkola nr 66 „Zaczarowany Ogród” w Swarzędzu

Julia Łukaszkiewicz z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Koziegłowach

Zosia Kaczmarek z Gminnego Przedszkola w Grodzisku Wlkp.

Zuzanna Przybylska z Przedszkola nr 14 w Gnieźnie

Agata Najorczyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście