Eliminacje Rejonowe do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

Eliminacje Rejonowe do X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2005

 

Eliminacje Rejonowe w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury, 20. maja 2005

Jury: Joanna Kaszkowiak, Wojciech Szuniewicz, Edwina Mądrzak zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Antonina Olejnik z Publicznego Przedszkola nr 7 w Krotoszynie

Wiktoria Wujczyk z Publicznego Przedszkola nr 7 w Krotoszynie

Dominika Machowska z Publicznego Przedszkola w Zdunach

Maciej Chmielarczyk z Publicznego Przedszkola w Zdunach

Karolina Szelągowska z Przedszkola w Kobylinie

 

 

Eliminacje Rejonowe w Konińskim Domu Kultury, 21. maja 2005

Jury: Marlena Brzezińska, Ryszard Piotrowski, Remigiusz Wojciechowski zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Kamila Antkowiak z Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie

Aleksandra Stawiarska z Przedszkola Samorządowego w Grodziec

Martyna Szymańska z Przedszkola nr 1 w Słupcy

Daria Olas z Przedszkola Samorządowego w Dobrej

Anna Rybarczyk z Przedszkola nr 1 w Koninie

 

 

Eliminacje Rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Trzciance

Dzieci zakwalifikowane do finału:

Weronika Braczyńska z Przedszkola w Chodzieży

Marta Kowalewska z Przedszkola w Czarnkowie

Natalia Kujawa z Przedszkola w Krzyżu

Partyk Sas z Przedszkola nr 1 w Trzciance

Angelika Kozak z Przedszkola nr 1 w Trzciance

 

 

Eliminacje Rejonowe w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej, 29. maja 2005

Jury: Jacek Benn, Jolanta Sołtysiak, Arleta Dzitko, Dariusz Kozak zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Marianna Kanke z Młodzieżowego Domu Kultury w Gnieźnie

Paulina Mieloch z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Środzie Wlkp.

Zuzanna Walkowiak z Przedszkola nr 4 „Bolek i Lolek” w Nowym Tomyśłu

Karolina Wejner z Przedszkola nr 121 w Poznaniu

Łukasz Żarnowski z Przedszkola nr 79 w Poznaniu

 

 

Eliminacje Rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Kaliszu, 1. czerwca 2005

Jury: Stanisław Michalski, Bartosz Kowalczyk, Sebastian Dolata zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Sandra Kliber z Przedszkola Publicznego w Opatówku

Dominika Błaszak z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Białobłotach

Antonina Olejnik z Publicznego Przedszkola nr 7 „Maciuś” w Krotoszynie

Mikołaj Domagalski z Niepublicznego Przedszkola „Bursztynowy Zamek” w Kaliszu

Julia Skoczylas z Publicznego Przedszkola nr 17 „Ciuchcia” w Ostrowie Wlkp.

 

 

Eliminacje Rejonowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie, 1. czerwca 2005

Jury: Remigiusz Wojciechowski, Ewa Góra, Ewa Śniady zakwalifikowało do finału następujące dzieci:

Adrianna Stachowiak z Przedszkola w Goniembicach

Viktoria Otulakowska z Przedszkola nr 10 w Lesznie

Julia Urbańska z Przedszkola nr 15 w Lesznie

Wiktor Pieprzyk z Przedszkola nr 1 w Kościanie

Marta Janura z Przedszkola nr 5 w Rawiczu