Uniwersytet Trzeciego Wieku

Startujemy z zapisami na nową edycję czerwonackiego Uniwersytetu III Wieku. Oferta tematycznych spotkań prowadzonych przez wykwalifikowanych wykładowców cieszy się niegasnącą popularnością wśród seniorów z gminy Czerwonak.

W tym roku postanowiliśmy wrócić do praktykowanej przed laty formuły uniwersyteckiej. Wykłady będą się odbywać w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Zaczynać je będziemy o godzinie 18:00, a czas ich trwania to około 1,5 godziny.

Zachęcamy do zapisów na cały cykl 8 wykładów w ramach tegorocznej edycji.
Zapisy na mail sekretariat@gok-sokol.pl lub telefonicznie w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem 61 652 60 30

Lista wykładów:

• 23 października, prof. Tomasz Brańka Kapitał Społeczny. Rzecz o społecznym zaufaniu.
  • 20 listopada, dr Hanna Płuszka Dieta u osób z nadwagą i otyłością.
  • 11 grudnia, Aleksander Doba Moje podróże przez świat.
  • 15 stycznia, dr Krzysztof Duda Najciekawsze aspekty wyborów we współczesnym świecie.
  • 19 lutego, Małgorzata Mrug Jak skutecznie negocjować i bronić się przed manipulacją.
  • 18 marca, Natalia Chromińska i Dorota Łapa Wy-dobrze-jecie czyli dieta w wieku dojrzałym.
  • 15 kwietnia, dr Marcin Łukaszewski Jak zostać królem – przewodnik dla początkujących (o funkcjonowaniu brytyjskiej monarchii słów parę).
  • 13 maja, prof. Adam Szymaniak Problem kary śmierci. Historia i współczesność.