Finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków, wernisaż i pokaz teatralny

W niedzielę 9 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019, który w tym roku po raz pierwszy będzie odbywał się w ramach Dni Gminy Czerwonak. Przewodniczącym Jury tegorocznego konkursu finałowego będzie Gabriel Fleszar - polski muzyk, wokalista i autor tekstów, członek zespołu Candida .
Oprócz występów finalistów - śpiewających przedszkolaków z całej Wielkopolski, dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy przygotowaliśmy wiele ciekawych zabaw i warsztatów, do których zapraszamy od godziny 13:00 do 15:00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców z pociechami !!!
Wstęp na imprezę jest wolny !!!

ZAKOŃCZENIE SEZONU PRACOWNI PLASTYCZNYCH I POKAZ TEATRALNY
Tego samego dnia o godzinie 16:00 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na wernisaż wystawy prezentującej pracownie plastyczne naszego Ośrodka, a o godzinie 17:00 na spektakl „Nosorożec” wg Eugena Ionesco, przygotowany w ramach projektu Czerwonackie Papierowe Lato przez integracyjną grupę teatralną w Zakładzie Opiekuńczo -Leczniczym w Owińskach. Reżyserem spektaklu jest pani Maria Ledemann, która zaraziła uczestników swoją pasją do teatru. Spektakl przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.