Ogień, ziemia, powietrze, woda - premiera Teatru Tańca Fleks Step, Dni Gminy Czerwonak

GOK Sokół zaprasza wszystkich mieszkańców na tegoroczne Dni Gminy, czyli cały tydzień ciekawych wydarzeń, w ramach których każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy wyjątkowo wcześnie bo już w poniedziałek 3 czerwca, a zakończymy w niedzielę 9 czerwca.

Ogień, Ziemia, Powietrze, Woda – żywioły, które współpracują ze sobą w harmonii. Żaden z nich nie ma przewagi nad pozostałymi; nie może ich kontrolować. Zasada jest prosta: żywioły muszą współistnieć w harmonii w celu utrzymania równowagi życia. Z drugiej strony nad żywiołami trudno zapanować, bo są nieprzewidywalne. Każdy człowiek zdradza pewne tendencje przynależności do danego żywiołu dlatego też i twórcy spektaklu przydzielili każdej tancerce inny. Osobowość każdej postaci kształtowana jest przez odmienne rodzaje energii panujące w naturze. Istnieją obok siebie, a czasami się łączą. Żyją w harmonii, ale też i konfrontują, spierają. A jaki żywioł odkryje w sobie widz?

GOK Sokół zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca Fleks Step Ogień, ziemia, powietrze, woda w choreografii Ewy Sobiak, która odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz CKiR w Koziegłowach.