Zakończenie sezonu dziecięcych pracowni artystycznych, Dni Gminy Czerownak

GOK Sokół zaprasza wszystkich mieszkańców na tegoroczne Dni Gminy, czyli cały tydzień ciekawych wydarzeń, w ramach  których każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy wyjątkowo wcześnie bo już w poniedziałek  3 czerwca, a zakończymy w niedzielę 9 czerwca.

W poniedziałek 3 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury Sokół w Czerwonaku o godzinie 18.00 zaprezentowane zostaną dziecięce grupy teatralne  i dziecięcy soliści pracowni muzycznej działające w Naszym Ośrodku.

"Po drugiej stronie lustra, Alicja".
Co się stało z Alicją, kiedy pobiegła za dziwacznym królikiem? Czy na pewno jest tylko jedna Alicja? A może życie jest dużo bardziej skomplikowane i zawiłe?Przedstawienie zrealizują dla Państwa uczestniczki warsztatów teatralnych odbywających się w Klubie Kogucik (Amelia i Ada Szajer oraz Gabriela Gilicka) pod okiem (i uchem) Natalii Gilickiej, przy współpracy pewnego dziwnego Kapelusznika.

Grupa teatralna „Szalone Siódemki” prowadzona przez Dorotę Garczarek w składzie: Daria Kasperczak, Nina Kopczyńska, Lena Paprzycka, Emilka Mrówczyńska, Zuzia Mika, Ida Żak i Nicola Słowińska zaprasza na pokaz powarsztatowy „Zobaczyć wiersze Pana Jana”. Klasyka literatury dziecięcej- Jan Brzechwa i wiersze, które wszyscy dobrze znamy:   ”Samochwała”, ”Pytalski”, „Skarżypyta”. Czy nadal są aktualne? Jak można je pokazać na scenie? Czy nasza interpretacja, nasz pomysł na prezentację przypadnie widzom do gustu ? Mamy nadzieję, że tak i że publiczność będzie się tak samo dobrze bawić w czasie pokazu jak My w czasie jego tworzenia.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.
Serdecznie zapraszamy.!!!