VI Wielkanocny Targ Wiejski

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się w dniu 13 kwietnia  w godzinach od 10:00 do 14:00 przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji. Dla dzieci i dorosłych zaproponujemy warsztaty szydełkowe oraz warsztaty wyplatania z papierowej wikliny. Razem ze Stowarzyszeniem Sąsiedzi Koziegłowy zaprosimy wszystkich miłośników ogrodów  na sąsiedzką wymianę roślin. Wspólnie z Klubem Kobiet Aktywnych zorganizujemy Wietrzenie Szaf- czyli miejsce sprzedaży i wymiany odzieży. Koło Gospodyń Wiejskich z Promnic szyć będzie poduszki w kształcie serc, które pomocne są w rehabilitacji osób zmagających się z problemami onkologicznymi.

Wszystkich zainteresowanych wystawieniem się w ramach Targu i wzięciem udziału w Wietrzeniu Szaf prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres:lidka@gok-sokol.pl.