I Gminne Spotkanie Kobiet

Klub Kobiet Aktywnych oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół mają zaszczyt zaprosić mieszkanki Gminy Czerwonak na wyjątkowe wydarzenie – I GMINNE SPOTKANIE KOBIET „BYĆ KOBIETĄ”, które odbędzie się 16 marca w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Spotkanie objęte patronatem Wójta Gminy Czerwonak oraz matronatem Stowarzyszenia Kongres Kobiet.

Organizujemy dzień, na który kobiety z naszej gminy czekały od dawna. Zaplanowany z myślą o kobietach i przygotowany przez kobiety, bo to my – kobiety, wiemy, co jest dla nas najlepsze.
Każda z nas jest inna: różni nas wiek, hobby, praca, dlatego przygotowałyśmy szereg tematów, wokół których skupione będą panele, wykłady i warsztaty. Stawiamy na rozwój, szkolenia, współpracę i motywację. Każda z nas chce „być kobietą” piękną i świadomą, dlatego korzystajmy ze wsparcia trenerów, mentorów, wykładowców, psychologów, doktorów i ludzi z bogatym doświadczeniem. Czerpmy z tych spotkań jak najwięcej i bawmy się przy tym wyśmienicie.

Chcemy rozmawiać o prawach kobiet, szczęściu, pewności siebie, zarządzaniu w biznesie i własnej działalności.
Chcemy rozmawiać o zdrowiu, dlatego podczas spotkań będzie można się dowiedzieć jak o nie dbać. Dla chętnych nasi prelegenci wykonają badania diagnostyczne.
Kolejnym ważnym tematem dla kobiet jest wizerunek, dlatego pojawią się porady kosmetyczne, nauka makijażu oraz konsultacje fryzjerskie. Specjalnie dla Was przyjedzie także projektantka mody Anna Grygiel, która opowie o pasji i zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Zorganizowane także zostaną warsztaty fotografii oraz wyjątkowa ścianka, na której każda będzie mogła zabłysnąć w blasku fleszy.
Podczas paneli będzie można podyskutować z kobietami polityki i wolontariatu. Na scenie zasiądą m.in. takie osobistości jak pani Agnieszka Kozłowska-Rajewicz – posłanka do Parlamentu Europejskiego, pani Jadwiga Rotnicka – senator, pani Katarzyna Kierzek-Koperska – wiceprezydent miasta Poznania oraz pani Violetta Ratajczak – pełnomocniczka Kongresu Kobiet i właścicielka AloeSpa w Czerwonaku.

Wszystkie działania będą się odbywać w różnych przestrzeniach Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach w godz. 10:00 do 17:30. Następnie zaprosimy na słodką niespodziankę a o godzinie 18:00 rozpoczniemy galę naszego wydarzenia. Pragnąc uczcić 100-lecie uzyskania praw wyborczych przez Polki pochylimy się nad historią kobiet w Gminie Czerwonak. Przypomnimy kobiety znane ze swojej działalności na rzecz mieszkańców naszej lokalnej społeczności w ostatnim stuleciu. Gala zostanie zakończona koncertem zespołu Supermenki.

Szczegółowy grafik znajduje się w załaczniku

Zatem kobiety, wybierzcie odpowiednie dla siebie prelekcje, chwyćcie telefony w dłoń i od 16 lutego  dzwońcie pod następujące numery telefonów: Lidia Bartkowiak 600440014, Karolina Wasilewska-Waligórska 694235194, Anita Banaszak 693081437.

Organizatorzy: Klub Kobiet Aktywnych, Gminny Ośrodek Kultury Sokół. Mecenat: Gmina Czerwonak. Patronat Medialny: I wiesz więcej, Alternatywy.