Kino za trzy zeta - debiuty polskie

7 marca o godzinie 19.00 GOK Sokół zaprasza na kolejną odsłonę filmów krótkometrażowych. Filmy, które będziemy prezentować to  spotkania z największymi talentami młodego polskiego kina, które są nagradzane  na najważniejszych polskich i międzynarodowych festiwalach! . Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będziemy prezentować dwa krótkie filmy, dwa różne światy i całą paleta emocji. Nie zabraknie okazji do wzruszeń, śmiechu i refleksji. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

W programie:

Ja i mój tata” w reżyserii  Alka Pietrzaka

 Dawid opiekuje się swoim ojcem Edwardem, który ma pogłębiającą się chorobą Alzchaimera. Syn chce poznać i zbliżyć się do swojego ojca, z którego z każdym dniem zostaje coraz mniej.

 Obsada: Łukasz Simlat, Krzysztof Kowalewski, Agnieszka Żulewska, Tomasz Sapryk

 „Jerry” w reżyserii Romana Przylipiaka

 

Napiętnowany przez otoczenie oszust, obdarzony niezwykłym darem – główny bohater filmu jest postacią niejednoznaczną. Niektórym pomaga, inni twierdzą, że jest śmiertelnie niebezpieczny. On sam, zmęczony dotychczasowym życiem – nagle otrzymuje dar, który przychodzi do niego pod postacią… psa.

Obsada: Sebastian Łach, Justyna Wasilewska, Adam Bobik, Jan Szumacher, Witold Rakowicz, Grażyna Sawostian, pies Laser

Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.