"Przeklęte" spektakl zespołu Skansen Teatralny

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 1 lutego do CKiR w Koziegłowach na godzinę 19:00 na spektakl na podstawie powieści „Królowe przeklęte” Cristiny Morató. Spektakl prezentuje różne oblicza kobiet - władczynię, morderczynię, matkę, córkę, artystkę. Twórczynie spektaklu starają się pokazać królowe od bardziej ludzkiej strony – tej, o której czasem milczy oficjalna historia. „Nikogo nie skrzywdziłam prócz siebie. Ja, która miałam obsesję na punkcie wolności, nakładam kajdany na swoje życie – nigdy sama, nigdy wolna. Żyję w świecie, który musiałam podzielić na dwie części – publiczną i prywatną. Odgrywam komedię.”

W spektaklu wystąpią: Dorota Garczarek, Ewa Jachczyk, Izabella Jarczyk, Joanna Knobel, Dorota Marciniak, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Katarzyna Prądzyńska, Małgorzata Wasilewska. Inscenizacja i reżyseria Anna Rozmianiec.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz biurze CKiR w Koziegłowach.