Lulajka - spektakl dla najmłodszych

Luli luli laj... już pieją kogutki... Opowiadane ruchem historie z pogranicza jawy i snu przeplatane są starodawnymi pieśniami do kołyski. Gwiazdkom na wyciągnięcie ręki towarzyszą dźwięki harmonii. Spektakl „Lulajka” zapoczątkował serię wydarzeń inspirowanych staropolskimi kołysankami. Warsztaty Kołysanki, mruczanki, lulajki” powstały dla rodziców i dzieci najmłodszych, by wspólnie śpiewać i muzykować. Nieco później artyści nagrali płytę z kołysankami w aranżacjach Jacka Hałasa – „Lulajki – Teatr Atofri i Jacek Hałas”. Płyta zainspirowała do zagrania koncertu lulajkowego, do którego dołącząne kilka wyliczanek skomponowanych przez Jacka Hałasa.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat,
czas trwania: 30 min + zabawa.

Na spektakl GOK Sokół zaprasza 2 lutego na godzinę 12:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
Bilety w cenie 15,00 zł dziecko i 15,00 zł rodzic do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku, w CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety 24.pl i biletyna.pl.pl.