Bodo Tanga

"Już taki jestem zimny drań", "Sex appeal to nasza broń kobieca", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy; to piękne i wpadające w ucho melodie... Melodie, które - oczym być może nie każdy już dziś pamięta - śpiewał przed laty Eugeniusz Bodo, a które dzisiaj potrafi zanucić każdy… W spektaklu muzycznym "BODO...tanga", Oksana Hamerska i Radosław Elis, aktorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, będą nas przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać...

Na koncert zaprasza Gminny Ośrodek Kultury Sokół 8 lutego na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Bilety w cenie 25,00 zł można kupować w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku, w CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety 24.pl i biletyna.pl.pl.