Biesiada Czerwonacka i Kiermasz Świąteczny

W sobotę 8 grudnia GOK Sokół i zespół wokalny Retro Café już po raz kolejny zaproszą mieszkańców Gminy na Biesiadę Czerwonacką połączoną z Kiermaszem Świątecznym. Impreza odbędzie się w hali sportowej CRKF Akwen w Czerwonaku.
Tradycyjnie będą się prezentować seniorskie zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne z terenu naszej Gminy oraz goście zaproszeni z wielu zakątków Wielkopolski. Znajdą się wśród nich zarówno zaprzyjaźnione zespoły z gmin ościennych, które już gościły na Biesiadzie jak i te, dla których będzie to pierwsza wizyta w Czerwonaku. Oprócz prezentacji własnych programów artystycznych zespoły będą rywalizować o statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Biesiadnika.
Oprócz okazji do wspólnego biesiadowania, wymiany doświadczeń i integracji mieszkańców naszej gminy będzie też okazja do zakupu wyrobów rękodzielniczych oraz wysłuchania wieńczącego Biesiadę koncertu gwiazdy Przeglądu – Krzysztofa Koniarka.

Biesiada tradycyjnie już będzie się odbywać razem z Kiermaszem Świątecznym, na którym można znaleźć wiele ciekawych wyrobów rękodzielniczych. Biżuteria, decoupage, obrazy, ręcznie wykonane różnymi technikami ozdoby choinkowe, oraz wiele innych wyrobów wykonanych przez artystów-rzemieślników, twórców ludowych oraz inne osoby pielęgnujące sztukę rękodzieła.

Kiermasz Świąteczny oraz Biesiada rozpocznie się o godzinie 14:00.

Koncert Krzysztofa Koniarka rozpocznie się o godzinie 18:00
Impreza potrwa do godziny 19:00.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół, współorganizatorem CRKF Akwen.
Mecenat Gmina Czerwonak.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.