Pomysłodajnia: makrama

W nowym sezonie Gminny Ośrodek Kultury Sokół w ramach Pomysłodajni zaprosi na warsztaty tworzenia pasków, bransoletek lub wisiorów techniką makramy. Warsztaty są skierowane dla osób które chciałyby spróbować wyplatania oraz dla tych które są już wtajemniczone i pragną kontynuować przygodę z tą techniką. Makrama, czyli technika wiązania ozdobnych węzłów. Przy jej pomocy można stworzyć oprócz prostych, bransoletek czy naszyjników, także skomplikowane i oryginalne, pełne koloru arcydzieła. Znajomość podstawowych węzłów przydaje się również w tkactwie (np. przy wykonywaniu ozdobnych frędzli) oraz przy dekorowaniu strojów i przedmiotów codziennego użytku.

Termin: 14.09.2018 (piątek)
Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
Godzina: 17:30-20:30
Koszt:  40zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne materiały)