Grupa MoCarta

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 21 września  na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na występ Kabaretu Grupa MoCarta.

Grupa MoCarta to jednocześnie kwartet smyczkowy i kabaret. Tworzą go absolwenci akademii muzycznej o niezwykłym poczuciu humoru: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolesław Błaszczyk.
Przede wszystkim grając a także śpiewając i robiąc na scenie mnóstwo niespodziewanych rzeczy, zdobyli serca widowni na całym świecie. Ich twórczość to zabawa różnymi gatunkami muzyki - od brzmień klasycznych, poprzez szlagiery piosenki polskiej z różnych lat, po najwspółcześniejsze przeboje. Zdolność do zabawnego łączenia pozornie niemających nic wspólnego ze sobą utworów sprawia, że Grupa zaskakuje i zachwyca widzów.
Grupa MoCarta powstała w 1995 roku w Warszawie.

Bilety w cenie 45,00 zł można kupować w GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach oraz na platformach bilety24.pl. oraz biletyna.pl.