Czerwonackie Papierowe Lato-warsztaty teatralne

Czerwonackie Papierowe Lato czyli cykl warsztatów i wydarzeń artystycznych mających na celu integrację różnych grup mieszkańców. Adresatami projektu są zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe, niepełnosprawne oraz seniorzy. Organizatorem całości jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół działający w partnerstwie z Fundacją Nasze Podwórko, Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym dla Mężczyzn i Warsztatami Terapii Zajęciowej z Owińsk oraz Fabryką Papieru w Czerwonaku.
W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Owińskach odbędą się integracyjne warsztaty teatralne dla pensjonariuszy Ośrodka oraz zainteresowanych teatrem mieszkańców naszej okolicy. Poprowadzi je Maria Lademann, która adresuje je do osób dorosłych, młodzieży i dzieci (pod opieką rodziców). Warsztaty zakończy spektakl, który zostanie wystawiony 29,wrzesnia podczas uroczystego zakończenia projektu w CKiR w Koziegłowach.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 21. lipca o godz,10.00-12.00, kolejne próby w soboty 28.lipca, 11 i 18.sierpnia oraz , 8, 15, 22 i 29 września.
Zapisy w GOK Sokół pod nr tel. 61 652 60 30, liczba miejsc jest ograniczona, udział bezpłatny.
Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura Dostępna.