Zakończenie sezonu pracowni plastycznych i teatralnej

Zapraszamy 12 czerwca o godzinie 18:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na pokazy związane z zakończeniem sezonu.

Rozpoczniemy spektaklem dziecięcej grupy teatralnej działającej pod okiem pani Katarzyny Jurczyńskiej.
Spektakl to inscenizacja japońskiej legendy napisanej przez Asaya Fujita. Jest to historia niewidomej dziewczyny o imieniu Yuki, w której zakochuje się diabeł. Okazuje się, że wykluczenie ze społeczności zarówno niewidomej dziewczyny jak i pechowego diabła mocno ich do siebie zbliża. Oboje zakochują się w sobie, ale czy to możliwe, aby ktokolwiek pokochał diabła?  Impulsem do podjętego tematu była zabawa w berka - diabełka i japońska przygoda, w trakcie której uczestnicy zajęć tworzyli ludowy teatrzyk kamishibai, poznawali zwyczaje i kulturę Japonii.

Po spektaklu zapraszamy na wernisaż wystawy pracowni plastycznych, które działają w naszym Ośrodku.

Wstęp wolny.