Tomasz Dolski z Dj-em

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Tomasza Dolskiego z DJ-em. Koncert odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 19:00.

Tomasz Dolski nie jest ani polską Vanessą Mae ani polskim Davidem Garrettem. Nikogo nie naśladuje. Urodził się 9 lipca 1995r. w Słupcy. Ten młody, utalentowany skrzypek i kompozytor tworzy własny, niepowtarzalny styl. Jak mówi: „Chcę by każdy mój koncert był podróżą przez świat dźwięków. Chcę tworzyć bajeczny świat muzyki, od klasyki opracowanej w nowoczesnej stylistyce poprzez pop, rock, blues, funk, dubstep czasem jazz i muzykę elektroniczną”.

Popularność i uznanie fanów artysta zdobył dzięki udziałowi w I edycji talent show „Must be the Music-Tylko Muzyka” telewizji Polsat, w którym zdobył 3 miejsce spośród ponad 10 tysięcy uczestników. Zwrócił na siebie uwagę niekonwencjonalnym podejściem do gry na skrzypcach z akompaniamentem bliskim muzyce elektronicznej. Popularność i uznanie fanów zdobył wykonując m.in. temat z filmu „Piraci z Karaibów” w wersjihouse'owej i utwór „Lacrimosa” W. A. Mozarta również w klimacie elektronicznym.

Artysta ma niezwykłą charyzmę i doskonały kontakt z publicznością. Mimo młodego wieku zagrał już wiele koncertów, w tym na największych polskich Scenach. W 2014 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Love to Music”. Z najnowszych osiągnięć Tomasza Dolskiego jest zdobycie 2 miejsca na Polskim Festiwalu Sztuki – Orzeł 2016 w kategorii „Dźwięk” oraz nagrody specjalnej Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR – Kryształowy Kamerton.

Koncerty młodego muzyka są niezwykle żywiołowe i zyskują duże uznanie wśród zebranej publiczności. W swoim repertuarze Tomasz posiada autorską muzykę jak i popularne hity takie jak: Smooth Criminal – Michaela Jacksona, Skyfall – Adele, Nothing else matters – Metallica i wiele innych. Sztandarem wykonywanym na każdym koncercie stał się utwór „Piraci z Karaibów” w wersji elektronicznej, który publiczność pokochała od debiutu telewizyjnego w talent show Polsatu.

Bilety w cenie 25,00 zł (przedsprzedaż) oraz 30,00 przed koncertem dostępne są w GOK Sokół, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.