II Kiermasz Sztuki i Artystyczne RETROspekcje

26 listopada zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Rozwoju i Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku na II Kiermasz Sztuki i na I spotkanie z cyklu Artystyczna RETROspekcja. Impreza zacznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 17:00.

Na II Kiermaszu Sztuki będzie można obejrzeć oraz zakupić produkty rękodzielnicze i artystyczne wykonywane przez mieszkańców gminy i okolic. Zaprezentują się tam osoby tworzące przedmioty zdobione techniką decoupage, artyści tworzący witraże i szklaną biżuterię, malujący obrazy, tworzący przepiękne ikony, artystyczne bombki, biżuterię. Wszystkich zainteresowanych wystawieniem i sprzedażą swoich prac artystów czy rękodzielników nie tylko z terenu naszej gminy prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sokół. Pragniemy, aby na naszym Kiermaszu Sztuki znalazło się miejsce dla każdego.

Artystyczne RETROspekcje to spotkanie muzyczne, dzięki któremu widzowie-słuchacze będą mogli się przenieść w dawne czasy. Na zaproszenie zespołu RETRO CAFE pojawią się zespoły śpiewacze z terenu gminy Czerwonak : POLSKIE KWIATY (Koziegłowy), Z NADWARCIAŃSKICH ŁĄK (Owińska), AVE (Kicin), KWIAT JESIENI oraz RETRO CAFE (Czerwonak); zespoły z gmin ościennych: „OLSZYNA” ze Swarzędza, „DĘBOWY LIŚĆ” z Suchego Lasu, „GOŚLIŃSKIE CHABRY” z Murowanej Gośliny oraz goście specjalni – „BORNEŃSKIE PODLOTKI” z Bornego Sulinowa i zespół „JAN BOYS” z Chodzieży. Prócz występów muzycznych, będzie okazja również zobaczyć Grupę Integracyjno-Taneczną Owińska, działającą przy Klubie Seniora w Owińskach oraz Skansen Teatralny z GOK Sokół w Czerwonaku ze specjalnie przygotowanym na tę okazję programem kabaretowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Koncerty i występy rozpoczną się o godzinei 12:00. Wstęp wolny.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku, a współorganizatorami Centrum Rozwoju i Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku oraz ZHP Hufiec Czerwonak.