Huber Tas & The Small Circle, koncert

GOK Sokół zaprasza 15 kwietnia o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert zespołu Hubert Tas & The Small Circle.
Bilety w cenie 10,00 zł można kupić w GOK Sokół w Czerwonaku, CKiR w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl

Zespół tworzą: Hubert Tas - gramofony/pady, Jacek Pohl - trąbka, Kacper Krupa - saksofon, Michał Pijewski - saksofon barytonowy, Piotr Jaraszkiewicz - perkusja, Jerzy Fryderyk Wojciechowski - I skrzypce, Marianna Wojciechowska - II skrzypce, Martyna Kowzan - altówka, Justyna Korpas-Czarniecka - wiolonczela.

Liderem projektu jest Hubert Tas, utytułowany DJ oraz producent, związany z muzyką od dobrych kilkunastu lat. Na swoim koncie posiada Wicemistrzostwo i II Wicemistrzostwo Świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016), a także jest 2-krotnym Mistrzem Polski w tej samej kategorii (2011, 2016). Przez kilka lat związany z Republiką Rytmu, prowadzący I i III edycję Dziadka do Gramofonu, festiwal SCABB w Turku oraz warsztaty producenckie i turntablistyczne w Rosji, na Ukrainie oraz na Tajwanie. Pochodzący z Poznania artysta, to również współautor 4 albumów: Passion, Music, Hip-Hop (2011), Time To Build (2013), Roots (2015) oraz Mechanism (2016), który został nagrany wspólnie z grupą muzyków, tworzących zespół The Small Circle.

 

10 grudnia 2016 roku ukazał się pierwszy album zespołu, zatytułowany Mechanism. Materiał zawiera 9 instrumentalnych kompozycji, opartych o brzmienia instrumentów klasycznych w połączeniu z elektroniką i skreczem. Stelaż do wszystkich utworów stanowią sample z płyt winylowych, które Hubert wyszukał podczas swoich podróży w różnych zakątkach świata, stąd w albumie można usłyszeć wiele orientalnych akcentów oraz oryginalnych dźwięków. Zespół ma również na swoim koncie dwa teledyski – do utworów „Praga” oraz „Love of my life 2”, z kolei próbkę ich twórczości w wersji na żywo można sprawdzić włączając wideo do studyjnego nagrania „People”.