V Wielkanocny Targ Wiejski

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na Wielkanocny Targ Wiejski , który odbędzie się w dniu 24 marca w godzinach od 10:00 do 14:00 przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Będzie można na nim zakupić produkty tradycyjne, lokalne oraz szeroki wachlarz rękodzieła.

Sery, wędliny, miody – te rzeczy na pewno powinny zagościć na wielkanocnych stołach, a ręcznie wykonane przez artystów przedmioty będą się mogły stać wyjątkowym upominkiem.

Serdecznie zapraszamy lokalnych rękodzielników do udziału w  Targu Wielkanocnym. Osoby, które zajmują się  sprzedażą ciekawych  przedmiotów artystycznych i są zainteresowane zaprezentowaniem się na tegorocznym Targu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres:lidka@gok-sokol.pl.