Kino w Koziegłowach

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zapraszają na seanse filmowe, które odbędą się 10 lutego w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

godzina 14:00
Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska reż. Noel Cleary, Alexs Stadermann, USA 2018, 93 min
Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. 

godzina 15:45
Plan B reż. Kinga Dębska, Polska 2018, 95 min
Film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

godzina 17:45 i 20:00
Nowe oblicze Greya reż. James Foley, USA 2018, 120 min.
Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru (ponad 100 milionów sprzedanych książek; najszybciej sprzedająca się książka w historii) - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury...
Na ten film bilety można kupować wyłącznie w na portalu http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/


Bilety w cenie 18,00 zł normalny oraz 16,00 zł ulgowy można kupować na portalu zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl (http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/), biletyna.pl oraz  przed każdym seansem.
Istnieje możliwość  rezerwacji biletów  indywidualnych i grupowych   w CKiR Koziegłowy  oraz pod numerem telefonu 511 134 716 lub mailem iza@ gok-sokol.pl