Karnawałowy koncert zespołu Supermenki

W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem zespołu Supermenki, postanowiliśmy zorganizować drugi występ który odbędzie się również 9 lutego 2018 r. o godz 21:00.
Wszystkich chętnych, którzy nie zdążyli zakupić wejściówek na koncert o godz 19:00, serdecznie zapraszamy do sekretariatu GOK Sokół oraz biura w CKiR Koziegłowy w celu nabycia biletu na drugi koncert.

W piątek 9 lutego 2018 r. o godz. 19:00  zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert zespołu Supermenki, który zaprezentuje się w programie "Supergirls".
Koncert wypełnią największe przeboje girlsband-ów od lat 70-tych ubiegłego stulecia aż po najnowsze dokonania zespołów tego typu. Obok hitów takich gwiazd jak The Pointer Sisters, Bananarama, The Bangles, czy Spice Girls zabrzmią utwory rosyjskiego duetu t.A.T.u, a także grup En Vogue, Sugababes, The Pussycat Dolls czy Little Mix. Wszystko to w iście karnawałowej oprawie i nasycone karnawałową energią.

Bilety w cenie 5 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach  oraz w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.