Janusz Radek z Zespołem

18 lutego o godzinie 19:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Janusza Radka z zespołem.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. Tym projektem – Radek z zespołem – chcemy w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawić widzom dotychczasową drogę Artysty. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka (np. „Kiedy U-kochanie”). Jednak widzów chcemy też zaprosić do wspólnej podróży przez ostatnie projekty muzyczne Artysty. Znajdują się tam bowiem kompozycje, które dzięki magnetycznemu wokalowi Radka pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia i zapomnieć na chwilę o tym, co jest poza wybrzmiewającymi „tu i teraz” dźwiękami. Dzięki takiej muzycznej różnorodności programu, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

Dla kogo?
Stwierdzenie, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Projekt Radek z zespołem powstał bowiem z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznej nowości. Jednak w projekcie Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.

Repertuar
Podczas koncertu usłyszeć można piosenki z całego dorobku artystycznego Janusza Radka. Wśród nich są także te najbardziej znane, jak chociażby: „Kiedy U-kochanie”, „Dziękuję za miłość” czy „Dziwny ten świat”. Nie brakuje również wykonań premierowych – koncerty z zespołem to niejednokrotnie jedyna okazja do tego, aby na żywo posłuchać utworów z tzw. „domówek” (transmisji na żywo, które odbywają się na facebook’owym fanpage’u Janusza Radka).

Bilety w cenie 50,00 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach, w GOK Sokół w Czerwonaku oraz na portalu bilety24.pl.