Uzdrowisko Piosenka Zdrój - Kofta, Nastroje i Żart

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Wytwórnia Pozytywnych Wartości zapraszają 3 lutego na godzinę 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach  „Kofta, nastroje i żart. Widzowie usłyszą wiele pięknych piosenek, w pięknej interpretacji Katarzyny Jamróz. Między innymi Do łezki łezka, Jego portret, Idź swoją drogą, , Podróżą każda miłość jest. W programie jest też spora porcja kulturalnych żartów  a całość składa się w fabularyzowaną opowieść o poecie spacerującym uliczkami uzdrowiska. Piosenki aranżacyjnie i interpretacyjnie utrzymane są w klimacie czarującym.

Udział biorą

Katarzyna Jamróz aktorka teatralna i filmowa, laureatka Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, znana z wielu programów rozrywkowych  TVP (m.in. „Co nam w duszy gra”, „Kraj się śmieje”) oraz seriali („M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”).

Rafał Piechota autor i aktor kabaretu Afera, autor scenariuszy programów rozrywkowych zrealizowanych przez TVP (m.in. „Zimowy Show Kabaretowy”,             „Kabaret na festiwalu”, współautor telewizyjnego cyklu „Kabaret z … w tle”) twórca Kabaretu Kulturalnego Rafałszerze Bemoli. felietonista radiowy, pomysłodawca Uzdrowiska Piosenka -Zdrój

Jacek Skowroński aranżer, kompozytor, absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej, wieloletni kierownik muzyczny zespołu Hanny Banaszak

Marcin Chenczke absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej i Akademii Muzycznej  we Wrocławiu, jeden z najlepszych kontrabasistów jazzowych młodego pokolenia, muzyk Filharmonii Poznańskiej

Bilety w cenie 40,00 zł można kupić w GOK Sokół, CKiR w Koziegłowach i na www.bilety24.pl