Kabaret Formacja Chatelet

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na występ Kabaretu Formacja Chatelet 13 stycznia na godzinę 16:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony jesienią 1996 roku. Kilka miesięcy później Formacja zdobyła Grand Prix na najważniejszym festiwalu w Polsce – przeglądzie kabaretów PAKA. W ciągu tych kilkunastu lat przez Chatelet przewinęło się wielu kabaretowych artystów (m.in. Jerzy Jan Połoński, Tomasz Jachimek, Adam Grzanka), obecny skład to Adam Małczyk – sceniczny przywódca, Michał Pałubski – człowiek guma i sceniczny kameleon, a także Barbara Tomkowiak.

Jeżeli Formacji czegoś brakowało to właśnie tego kobiecego pierwiastka. Kobieta wzbogaca występy, wprowadza na scenę wdzięk i urodę, ale myli się ten który myśli, że Basia łagodzi temperamenty obu panów. Jej przyjście jest jak dolanie oliwy do ognia, to diabeł w przebraniu aniołka Małczyk, Pałubski i Tomkowiak to trzy komiczne żywioły, które tworzą kabaret najwyższej próby. Sami twierdzą, że wychodzą na scenę, bo mają do spełnienia misję Rozbawić Publiczność! Idź na Chatelet i śmiej się z sensem!
Formacja Chatelet to niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy – ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości.
Świat zmieniają już od ponad 20 lat.

Bilety w cenie 45,00 zł można kupować w GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.